Cena
Od50 zł
Formularz rezerwacji
Mam pytanie
Imię*
Email*
Twoje zapytanie*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Proszę, zgadzam się ze wszystkimi zasadami i warunkami, przed przejściem do następnego kroku
2024-08-10
Dostępne: 4 miejsc
* Proszę wybrać wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz do Listy życzeń

Aby dodać towar do listy życzeń wymagane jest konto

3693

Dlaczego wycieczki z nami?

 • Tylko profesjonalni przewodnicy
 • Komfortowe zwiedzanie z zestawami Tour Quide
 • Niestandardowe trasy wycieczek
 • Łatwa rezerwacja

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Masz pytania napisz do nas!

+48604460661

kontakt@chodzzenawycieczke.pl

Piwny przewodnik po Kazimierzu

0
 • 18:00
 • 2024-07-13 | 2024-08-10
 • 50 zł + 50 zł degustacja

Zazwyczaj przewodnicy zachęcają, żeby na Kazimierz wybrać się po to, żeby pozwiedzać, żeby dowiedzieć się czegoś o jego historii, a nie tylko na piwo. Jednak w tym przypadku będzie całkowicie odwrotnie. Piwo stanie się dla nas pretekstem do opowiadania o tym, jak dawniej przygotowywano i pito ten napój oraz jak wichry polskiej historii wpływały na browarnictwo. Poznacie kilka typów piwa i jego polskie style. To wycieczka angażująca wszystkie zmysły – gwar kazimierskich knajp, barwa płynu, jego zapach i przede wszystkim smak będzie tłem do gawędy o piwnej przeszłości Polski. Oby nie doprowadziło to do zachwiania zmysłu równowagi!

W czasie trwającego 2 godziny spaceru odwiedzisz kilka miejsc oferujących największy wybór polskiego piwa w Krakowie, spróbujesz 5 różnych jego rodzajów oraz zobaczysz wnętrze jednego z funkcjonujących na Kazimierzu browarów. Nie lubisz, nie chcesz lub nie możesz pić piwa? To nic! Wycieczka wyceniona jest tak, że możesz pójść na nią płacąc tylko za usługę przewodnicką, nie uczestnicząc w degustacji!

Miejsce spotkania

ul. Dietla 1, na rogu

Czas trwania

2 h

Ograniczenia podczas wycieczki

 • Zakaz wprowadzania zwierząt
 • Zakaz spożywania posiłków
 • Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w wycieczce wyłącznie w obecności opiekuna prawnego

Osoba oprowadzająca

Spacer poprowadzi dla Was legenda kazimierskiej dzielnicy knajpianej, piwosz i znawca browarnictwa, zawodowy przewodnik po Krakowie, Maciek Osika. 

Praktyczne informacje

 • Komfortowe zwiedzanie w zestawach tour guide, dzięki którym jest ono komfortowe i bezpieczne. Masz w domu swoje słuchawki z wtyczką typu minijack (czyli standardową)? Weź je ze sobą! Będzie bardziej ekologicznie!
 • Dzieci do lat 7 bezpłatnie - wyłącznie pod opieką opiekuna prawnego
 • Wycieczka odbędzie się w niewielkiej, maksymalnie kilkunastoosobowej grupie.

Dodatkowo płatne

 • Degustacja - 50zł od osoby (opcjonalna)

Polityka zwrotów i odwołania

Na każdym spacerze obowiązują limity miejsc.

Po zakupieniu wejściówek, można dokonać ich zwrotu do 7 dni przed wycieczką. Po poinformowaniu o nieobecności na 48 przed terminem wycieczki, kupiony bilet można wykorzystać na dowolną wycieczkę o tej samej cenie (jest możliwość dopłaty). O takich sytuacjach należy informować drogą mailową na kontakt@chodzzenawycieczke.pl

Photos
Map
Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.
FAQ

W jaki sposób mogę zarezerwować miejsce na wycieczkę?

Zakup biletów na spacery jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej z płatnością online.

Rezerwacje dla grup prywatnych przyjmowane są mailowo na adres kontakt@chodzzenawycieczke.pl

Czy w wycieczce mogą wziąć udział dzieci?

Nasze wycieczki projektowane są z myślą o osobach dorosłych, ale nie mają limitu wiekowego dla uczestników. Niektóre trasy obejmują tematykę, która może być nieodpowiednia dla zbyt młodych osób (np. związaną z II wojną światową lub degustacją alkoholu). Zawsze decyzję podejmuje rodzic – to Wy wiecie najlepiej, co będzie właściwe dla Waszych dzieci. Dzieci uczestniczą w wycieczkach w obecności swoich opiekunów, którzy biorą za nie odpowiedzialność.

Dzieci do 7 roku życia biorą udział w wycieczkach dla dorosłych bezpłatnie – wiemy, jak to jest być rodzicem i nie mieć z kim zostawić dziecka. W przypadku niektórych tras może być utrudnione poruszanie się wózkiem. 

Czy w przypadku brzydkiej pogody wycieczka może zostać odwołana?

Jako profesjonalni przewodnicy po Krakowie pracujemy 7 dni w tygodniu przez okrągły rok. Wierzymy, że nie ma złej pogody do zwiedzania, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści. 😉 Staramy się tak układać grafik wycieczek, żeby latem planować spacery plenerowe, a zimą chować się w ciepłych wnętrzach muzeów, kościołów lub synagog.

Jedyny wyjątek stanowi sytuacja, w której warunki atmosferyczne stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa grupy (np. porywisty wiatr lub burza z gradem) – dotyczy to wyłącznie wycieczek plenerowych. O odwołaniu wycieczki będziecie informowani mailowo, a bilet na wycieczkę będziecie mogli wykorzystać na dowolną inną wycieczkę w tej samej cenie.

Czy mogę zabrać ze sobą psa?

To zależy od trasy. W przypadku większości tras plenerowych obecność psa nie jest problemem – wyjątkiem są miejsca o charakterze sakralnym lub nekropolie. Jeśli zwiedzamy wnętrza, musimy się dostosować do regulaminu instytucji, która nas gości. W większości z nich obowiązują zakaz wstępu dla psów. Wyjątkiem są oczywiście psi przewodnicy.

Co jeżeli zmieniły mi się plany i nie mogę wziąć udziału w wycieczce?

Po zakupieniu wejściówek, można dokonać ich zwrotu do 7 dni przed wycieczką. Po poinformowaniu o nieobecności na 48 godozin przed terminem wycieczki, kupiony bilet można wykorzystać na dowolną wycieczkę o tej samej cenie (jest możliwość dopłaty). O takich sytuacjach należy informować drogą mailową na kontakt@chodzzenawycieczke.pl

1 podróżni rozważają ta wycieczka już teraz!