Cena
Od35 zł
Formularz rezerwacji
Mam pytanie
Imię*
Email*
Twoje zapytanie*
* I agree with Terms of Service and Privacy Statement.
Proszę, zgadzam się ze wszystkimi zasadami i warunkami, przed przejściem do następnego kroku
Wycieczka nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz do Listy życzeń

Aby dodać towar do listy życzeń wymagane jest konto

2661

Dlaczego wycieczki z nami?

 • Tylko profesjonalni przewodnicy
 • Komfortowe zwiedzanie z zestawami Tour Quide
 • Niestandardowe trasy wycieczek
 • Łatwa rezerwacja

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Masz pytania napisz do nas!

+48604460661

kontakt@chodzzenawycieczke.pl

Detal krakowski

0
 • 35 zł
 • 2024-06-08
 • 14:00
Diabeł tkwi w szczegółach! Czy aby na pewno? A jeśli dopracowane detale to jednak przejaw boskiego geniuszu? Przecież bez nich architektura nie byłaby taka sama! To w drobiazgach zakodowane są tajemnice przeszłości miasta. Czy umiesz je odnaleźć? A może potrzebujesz tłumaczki, która pomoże Ci je przeczytać?
 
W czasie architektonicznego spaceru po Starym Mieście przyjrzycie się ikonom krakowskiej architektury w poszukiwaniu ornamentów, które nadają im wyjątkowości. 

Miejsce spotkania

Plac Ducha Świętego, koło zegarów

Czas trwania

2 h

Ograniczenia podczas wycieczki

  Kto Was oprowadzi?

  O urokach szczegółów krakowskiej architektury opowie Wam historyczka i historyczka sztuki, prowadząca zajęcia na kursach przewodnickich, mentorka niezliczonych kandydatów na przewodników krakowskich, i niedościgniony wzór dla nich – Agnieszka Podyma.

  Praktyczne informacje

  • Komfortowe zwiedzanie w zestawach tour guide, dzięki którym jest ono komfortowe i bezpieczne. Masz w domu swoje słuchawki z wtyczką typu minijack (czyli standardową)? Weź je ze sobą! Będzie bardziej ekologicznie!
  • Dzieci do lat 7 bezpłatnie

  Dodatkowo płatne

  • bilet wstępu do Cricoteki (10zł)

  Polityka zwrotów i odwołania

  Na każdym spacerze obowiązują limity miejsc.

  Po zakupieniu wejściówek, można dokonać ich zwrotu do 7 dni przed wycieczką. Po poinformowaniu o nieobecności na 72 przed terminem wycieczki, kupiony bilet można wykorzystać na dowolną wycieczkę o tej samej cenie (jest możliwość dopłaty). O takich sytuacjach należy informować drogą mailową na kontakt@chodzzenawycieczke.pl

  Photos
  Map
  Please install and activate the "Wp Google Map Plugin" or "Wp Google Maps" plugin to show the map.
  FAQ

  W jaki sposób mogę zarezerwować miejsce na wycieczkę?

  Zakup biletów na spacery jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej z płatnością online.

  Rezerwacje dla grup prywatnych przyjmowane są mailowo na adres kontakt@chodzzenawycieczke.pl

  Czy w wycieczce mogą wziąć udział dzieci?

  Nasze wycieczki projektowane są z myślą o osobach dorosłych, ale nie mają limitu wiekowego dla uczestników. Niektóre trasy obejmują tematykę, która może być nieodpowiednia dla zbyt młodych osób (np. związaną z II wojną światową lub degustacją alkoholu). Zawsze decyzję podejmuje rodzic – to Wy wiecie najlepiej, co będzie właściwe dla Waszych dzieci. Dzieci uczestniczą w wycieczkach w obecności swoich opiekunów, którzy biorą za nie odpowiedzialność.

  Dzieci do 7 roku życia biorą udział w wycieczkach dla dorosłych bezpłatnie – wiemy, jak to jest być rodzicem i nie mieć z kim zostawić dziecka. W przypadku niektórych tras może być utrudnione poruszanie się wózkiem. 

  Czy w przypadku brzydkiej pogody wycieczka może zostać odwołana?

  Jako profesjonalni przewodnicy po Krakowie pracujemy 7 dni w tygodniu przez okrągły rok. Wierzymy, że nie ma złej pogody do zwiedzania, są tylko nieodpowiednio ubrani turyści. 😉 Staramy się tak układać grafik wycieczek, żeby latem planować spacery plenerowe, a zimą chować się w ciepłych wnętrzach muzeów, kościołów lub synagog.

  Jedyny wyjątek stanowi sytuacja, w której warunki atmosferyczne stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa grupy (np. porywisty wiatr lub burza z gradem) – dotyczy to wyłącznie wycieczek plenerowych. O odwołaniu wycieczki będziecie informowani mailowo, a bilet na wycieczkę będziecie mogli wykorzystać na dowolną inną wycieczkę w tej samej cenie.

  Czy mogę zabrać ze sobą psa?

  To zależy od trasy. W przypadku większości tras plenerowych obecność psa nie jest problemem – wyjątkiem są miejsca o charakterze sakralnym lub nekropolie. Jeśli zwiedzamy wnętrza, musimy się dostosować do regulaminu instytucji, która nas gości. W większości z nich obowiązują zakaz wstępu dla psów. Wyjątkiem są oczywiście psi przewodnicy.

  Co jeżeli zmieniły mi się plany i nie mogę wziąć udziału w wycieczce?

  Po zakupieniu wejściówek, można dokonać ich zwrotu do 7 dni przed wycieczką. Po poinformowaniu o nieobecności na 48 godozin przed terminem wycieczki, kupiony bilet można wykorzystać na dowolną wycieczkę o tej samej cenie (jest możliwość dopłaty). O takich sytuacjach należy informować drogą mailową na kontakt@chodzzenawycieczke.pl

  9 podróżni rozważają ta wycieczka już teraz!